JAH DIVISION SOUND SYSTIM
pozostáva z dvojice selektorov :


RAS DOMČEK
- reggae rektor, aktivista, ideológ, prvý biely selektor na území Slovenskej republiky, organizujúci hudobné večierky už od roku 1997.
KEFIR ALLMIGHTY- radikál, ex-perry-mentátor,kung fu fighter,ktorý kúpou gramofónov v roku 1999 inicioval vznik dodnes fungujúceho sound systému
.

Prvé verejné vystúpenie tohto dua sa uskutočnilo v lete 99, v bratislavskom Propelleri, na brehu hnedej rieky Dunaj. Od vtedy cez jej koryto pretieklo veľa vody. Nemenej akcií odvtedy odohral Domček s Kefírom, prekračujúc pri tom hranice všedných dní i okolitých štátov. Ich trojfarebná zástava bola vyvesená v mnohých dedinách i mestách : Stupava, Trenčín, Žilina, Poprad, Kežmarok, Banská Bystrica, Banská Štiavnica, Nitra, Prašník, Modra, Pezinok, Brno, Ostrava, Zlín, Česká Lípa, Praha, Graz, Viedeň... Všade prezentovaním svojej neustále sa rozrastajúcej zbierky vinylových platní šírili odkaz niabinghy komunardov, Marcusa Garveya a Kráľa kráľov. Plamene ich hudobných vibrácií úspešne čistili spomínané lokality od chamtivých a kradmých prstov prebujnelého Babylonu. Pri plnení nikdy nekončiacej misie sa neraz podieľali hosťujúci krotitelia mikrofónu. Za všetkých treba spomenúť talentovaného Nemca vystupujúceho pod menom TRENDY ANDY, či moderného umelca, v reggae kruhoch známeho ako MC DERRICK. Patrí im váš rešpekt. V ostatnom čase na seba čoraz častejšie preberá úlohu DeeJya / moderátora celej party, oboznamujúceho publikum s aktuálnym stavom selekcie/ sám Všemocný Kefír. Nech Najvyšší posvätí jeho snahu.
Ak chcete zažiť horúcu roots ragga party a na vlastné uši sa presvedčiť, že Jamajka je skutočne ostrov hudobných pokladov, ktorý svetu ponúka omnoho viac než ikonu Boba Marleyho, kontaktujte JAH DIVISION SOUND SYSTIM. Babylon je nepriateľ, ktorého neradno podceňovať. Misia trvá.